Discovery & Movie to niezwykły projekt zaaranżowany przez Pawła Steczka – muzyka i  kompozytora, absolwenta Akademii Muzycznej w Katowicach, założyciela zespołów Button Hackers i Medulla.

Projekt ten jest niesamowitą opowieścią o tajemnicach skrywanych przez Morze Czerwone. Utwory, które będą zaprezentowane na koncercie zostały napisane specjalnie dla Discovery Channel do serialu "Flota Duchów".

To muzyczna podróż ukazująca losy zatopionych statków i okrętów na przestrzeni wieków.

To dźwięki, które przenikają do głębi serca, pozwalają przenieść się w czasie i zmierzyć z nieobliczalną siłą natury.

Muzykę filmową w takim wykonaniu można opisać wyłącznie tak poetyckimi zwrotami. Niezwykłość tego projektu jest także zbudowana przez udział  Krystyny Czubówny. Jej niesamowity i aksamitny tembr głosu zna niemal każdy.

Na scenie Jazovii będziemy mogli zobaczyć zespół w składzie:

Paweł Steczek – piano, syntezatory, akordeon, wokal

Piotr Steczek – duduk, ney, shakuhachi, zurna, fujara, flety, skrzypce