Marinita - wokal, fortepian

Amir Shahsar - perski ney, klarnet turecki, wokal

Orhan Agabeyli - instrumenty perkusyjne

Wyjątkowe spektrum kultur: żydowskiej, azerskiej, perskiej, tureckiej, romskiej i ukraińskiej, z której każda wnosi w przedsięwzięcie element niepowtarzalności.

Inicjatywa jednocząca muzyków reprezentujących odmienne tradycje muzyczne i style: od jazzu po klasykę, od muzyki dawnej po współczesną. Ich koncerty stanowią swoistą podróż w czasie i przestrzeni. Pomysł projektu, zrzeszającego międzynarodowy zespół muzyków, z których każdy reprezentuje kilka tradycji kulturowych, zrodził się w Charkowie.

Grupa występowała na wielu międzynarodowych festiwalach (Ukraina, USA, Izrael i in.).

Marinita (Maryna Zacharowa) - ukraińska śpiewaczka, pianistka i kompozytorka; doskonale porusza się w etnicznych manierach wokalnych z orientalnymi melizmatami; śpiewa m.in. pieśni tureckie, bałkańskie i romskie.

marinita.com.ua

Orhan Agabeyli - perkusista, perkusjonalista, wykładowca, który stworzył własną szkołę gry na instrumentach perkusyjnych; uczestnik wielu projektów muzycznych; gra jazz, rock, funky i muzykę orientalną.

orhanagabeyli.com

Amir Shahsar - muzyk, wirtuoz instrumentów dętych; Irańczyk, od wielu lat mieszkający w Izraelu. Współpracuje z wieloma światowymi gwiazdami. W swojej twórczości łączy śródziemnomorską muzykę z jazzem.